Moja krajina, môj hlas, môj prezident.

Autor: Tomáš Balaj | 26.12.2013 o 22:05 | (upravené 26.12.2013 o 22:19) Karma článku: 29,92 | Prečítané:  6382x

Tento blog som musel napísať potom, čo som si prečítal rozhovor v Pravde s najočakávanejším kandidátom na prezidenta SR, súčasným premiérom, pánom Róbertom Ficom. Ohlásenie jeho kandidatúry v štýle udeľovania Oskarov bola posledná kvapka. Vyjadrenie, že jeho kandidatúra je službou národu na zneistilo a zalial ma pot.Tento blog som musel napísať potom, čo som si prečítal rozhovor v Pravde s najočakávanejším kandidátom na prezidenta SR, súčasným premiérom, pánom Róbertom Ficom. Ohlásenie jeho kandidatúry v štýle udeľovania Oskarov bola posledná kvapka. Vyjadrenie, že jeho kandidatúra je službou národu na zneistilo a zalial ma pot.

Veľmi by som chcel prezidenta, na ktorého budem hrdý. Náš terajší, pán Gašparovič, (milovník áut, poľovačky a hry na fujare) a predchádzajúci, pán Šuster, (zadĺžiť Košice a vybavené). Akosi som si nespomenul na niečo, čo by sa dalo nazvať výrazný prínos spoločnosti. Pána Kováča nespomínam, pretože keď vám niekto unesie syna, tak ten úrad je skôr za trest. Takže latka je dosť nízko.

SMER sa dostal k moci po tom, ako ľudia začali byť frustrovaní z neschopnosti slovenskej pravice dohodnúť sa a posunúť túto krajinu vpred, keď sa ich osobné záujmy a mocenské ambície postavili nad povinnosť pracovať pre národ. Potom už bolo jednoduché zvýrazniť pri strane SMER prívlastok sociálna a demokratická. Obidve sú čistá lož. Toto nie je sociálna krajina ani náhodou. Na cestách luxusné autá VYVOLENÝCH a robia na nich ľudia so mzdou na hranici prežitia. A druhý prívlastok demokracia. Však oni všetci hlasujú rovnako. Ja som zo štatistiky nebol najlepší, ale toto je trocha nepravdepodobné. Myslím si, že SMER sociálna demokracia je rovnaká demagógia ako HZDS. Tiež mali v názve demokracia, ale bolo to čisté zlo, ktoré rozkradlo toto Slovensko. Paralela je jasná a podložená, veď boli spolu vo vláde. SNS im statočne pomáhalo. Kampaň SNS bolo len oháňanie sa útokom Maďarov na tatranské končiare.

Ja nechcem prezidenta čo bude hovoriť ľuďom čo chcú počuť, nechcem aby sa vyhýbal ťažkým a konfliktným témam. Nechcem prezidenta, čo za každú cenu sa bude snažiť udržať súčasný stav v krajine, lebo podľa mňa to tu je choré. Štátny rozpočet na rok 2014, vypovedá o tom, že žiadna zmena k lepšiemu sa akosi nechystá. VYVOLENÍM, čo je teraz dobre, bude dobre, a tí ostatní budú musieť niako od výplaty do výplaty prežiť. Nepotrebujem supermuža, čo na MDŽ vešia prádlo na šnúru, to môže aj Mr. Proper, nepotrebujem prezidenta, čo pôjde zachraňovať pár nešťastníkov, čo zabudli, že fotiť si z padáka v nebezpečnej krajine nemusí byť až tak super. Kašlem vám na to, že urobíte tisíc klikov. Ja chcem žiť v slušnej krajine. Hovoríte, že sme stabilná krajina. Ale veď pred vašim domom máte demonštrantov. Korupcii sa tu darí neuveriteľne a ľudia je berú, ako samozrejmosť. Medzinárodné štatistiky to hovoria jasne. O rodinkárstve ani nehovorím.

Ak sa tak veľmi chcete obetovať pre národ a niesť na svojich ramenách toto bremeno prezidentského úradu, pre mňa to nerobte, lebo ja o to nestojím. Pretože ja nechcem, aby ste bol môj prezident.

Tomáš

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Keď sa raz prezident príde spýtať, čo by mali robiť

Spýtala som sa, čo by chcel a on povedal, aby neboli bezdomovci. Prihlásil sa ku Kollárovi do strany, lebo si myslel, že tam sa to podarí.

KOMENTÁRE

Ficov Smer je v opozícii. Únia má novú vládnu koalíciu

V europarlamente sa rozpadla veľká koalícia ľudovcov a socialistov.

EKONOMIKA

Slovenské elektrárne prehrali boj o Gabčíkovo

Ústavný súd odmietol sťažnosť voči rozhodnutiu Najvyššieho súdu.


Už ste čítali?