Prosím, nevoľte Fica

Autor: Tomáš Balaj | 25.3.2014 o 21:24 | (upravené 25.3.2014 o 21:31) Karma článku: 22,24 | Prečítané:  891x

Už nie, už stačilo. Ukážme, že máme na viac. Že už nepotrebujeme vodcu (opatrovateľa), ktorý sa o nás postará. Veď je to lož. Robert Fico a jeho partia, len využívajú slovenskú povahu a dôverčivosť. Keby R. Ficovi naozaj záležalo na ľuďoch, tam by za všetky tie roky vo vláde dokázal urobiť pre ľudí viac. Ale on iba udržiava systém, aby z neho mohli profitovať vybrané osoby.

Prosím, neverte tej jeho dobráckej tvári. Milý a dobrý chlapec, ktorý chce pomáhať ľuďom. Možno to niekedy dávno, tak na začiatku bolo, ale dnes je to iba prázdne gesto. R. Fico je len poslušný sluha sponzorov Smeru.

Slušný výraz, vždy upravený, vždy pripravený pomôcť (hlavne pred kamerami, nesystémovo) to sú iba gestá, dobre nacvičené, zato výborne fungujúce.

Robert Fico – dobrý chlapec, ktorý gratuluje k MDŽ. Ak by mu na ženách, tak veľmi záležalo, ako to ukazuje pri týchto hraných scénkach, tak by viac urobil pre ich zrovnoprávnenie v spoločnosti. A nie je to len o mzdách.

Robert Fico – dobrý chlapec, ktorý dáva vianočný príspevok dôchodcom. Ak by mu na ľuďoch v dôchodkovom veku viac záležalo, urobil by viac pre ekonomiku krajiny, aby bolo na lepšie dôchodky. Ale jemu stačí len kupovanie si hlasov, za pár drobných.

Vedeli sme, že Robert Fico sa do 2. kola prezidentských volieb dostane a čakali sme, kto sa proti nemu postaví. Odhoďme nespokojnosť, že nami očakávaný kandidát nepostúpil, ješitnosť a pohodlnosť. A poďme v sobotu 29. marca voliť Andreja Kisku.

O toto predsa išlo na začiatku: Povedať Ficovi a Smeru, že stačilo.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Keď sa raz prezident príde spýtať, čo by mali robiť

Spýtala som sa, čo by chcel a on povedal, aby neboli bezdomovci. Prihlásil sa ku Kollárovi do strany, lebo si myslel, že tam sa to podarí.

KOMENTÁRE

Ficov Smer je v opozícii. Únia má novú vládnu koalíciu

V europarlamente sa rozpadla veľká koalícia ľudovcov a socialistov.

EKONOMIKA

Slovenské elektrárne prehrali boj o Gabčíkovo

Ústavný súd odmietol sťažnosť voči rozhodnutiu Najvyššieho súdu.


Už ste čítali?